Çağrı Merkezi: +90 850 259 76 26

Dropshipping XML Bayiliği

bonjey.com Dropshipping XML Bayiliği
Genel Şartlar:

E-bayi kâr marjı %30 ile %40 arasındandır.

1 ay satın alma miktarı 99 adet ürün altı olan satışçılarımıza %30,

1 ay satın alma miktarı 100 ile 149 adet ürün arasında olan satışçılarımıza %35,

1 ay satın alma miktarı 150 adet ve üzeri ürün olan satışçılarımıza %40,

Oranlarında indirim uygulanmaktadır.

 

Siparişlerinizin gönderim süresi, ürün stokta hazır mevcut ise; kargo adresine göre 2 ile 3 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir. Stoklarımızda mevcut değil ise, satışçı yetkilisine süreç bilgi verilecektir.


Süreç:

XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir. Ürünlerinizi sadece sosyal medya veya sanal avmler üzerinden de satışa sunabilirsiniz.

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

Ürünleri XML ile yüklemek yerine manuel de yükleyebilirsiniz.

 

Web sitemize, https://www.bonjey.com/kullanici-kayit/ linkinden üyelik kaydı yaparak sözleşmede E-MAİL kısmına kayıt olduğunuz mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Sözleşme tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili giriş bilgileriniz ile size Satışçı mağaza ünvanı verilecektir.

Sözleşmede CEP TELEFONU kısmına yazacağınız numaranızı bonjey.com Whatsapp grubuna ekleyerek güncel gelişmöelerden, yeniliklerden, ürünlerden, kampanya ve indirimlerden haberdar olacaksınız. Tüm sorularınız yanıtlanacaktır.

Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden alışveriş yaptıktan sonra, bayi özel sistemimize kayıt olduğunuz E-MAİL hesabınız ile giriş yaparak başlangıç olarak %30 indirim ile mağazamızdan ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Üyelik İçin Tıklayınız

 

Sözleşmeyi İndirmek İçin TIKLA

 


Destek:

E-mail: ayakkabibonjey@gmail.com

Whatsapp İletişim İçin Direk Numaraya Tıkla: 05442612906

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.